6. dubna 2014 • 19:05

PSG se na výhru moc nenadřelo, pomohly dva vlastní góly soupeře

0
Bořil v ofsajdu? Asi ano, ale žádný záběr není stoprocentní. Nejasná ČK pro Petráka
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews

SOUHRN 32. KOLA | Fotbalisté Paris St. Germain porazili ve francouzské lize Remeš na domácím hřišti 3:0 a v čele tabulky mají náskok 16 bodů na druhé Monako, jež má k dobru nedělní zápas s Nantes. O dvě trefy obhájců titulu se přitom postaral vlastními góly záložník Remeše Aissa Mandi.

Domácí, kteří nastoupili bez zraněného kanonýra Zlatana Ibrahimovice, se ujali vedení dvě minuty před koncem prvního poločasu, kdy svou patnáctou branku v sezoně dal Uruguayec Edinson Cavani.

Tři minuty po změně stran se Mandi trefil do vlastní sítě poprvé a stejný kousek zopakoval minutu před koncem, když při pokusu o odvrácení centrovaného míče trefil přesně horní roh branky.

Pařížané si připsali v lize osmou výhru v řadě, naopak Remeš na plný bodový zisk čeká již pět zápasů.

Toulouse - Lille 1:2
Branky: 90.+3 Aurier - 26. Roux, 42. Kalou z pen.

0

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.