a dozvíte se vše jako první.
29. listopadu 2017 • 23:10

Koubek vychytal druhou výhru v řadě. Monako zaváhalo

RENTGEN SPECIÁL: Hlavní pilíře úspěchu Liberce? Obránce centruje, obránce zakončuje RENTGEN SPECIÁL: Hlavní pilíře úspěchu Liberce? Obránce centruje, obránce zakončuje
SESTŘIH: Mönchengladbach – Hamburk 3:1. Zářili Raffael s Hazardem SESTŘIH: Mönchengladbach – Hamburk 3:1. Zářili Raffael s Hazardem

Tomáš Koubek slaví v dresu Rennes druhou výhru za sebou. Bývalý gólman Sparty vychytal na hřišti Angers výhru 2:1 a Rennes se tak posunulo tabulkou vzhůru. V dalších utkáních Marseille vyplenila Méty a obhájce titulu z Monaka překvapivě zaváhal na hřišti Nantes.

Český reprezentační brankář pomohl v 15. kole francouzské ligy fotbalistům Rennes k výhře 2:1 na hřišti předposledního Angers. Rennes se díky druhému vítězství za sebou posunulo v tabulce na osmé místo.

Naopak druhou porážku po sobě zaznamenalo mistrovské Monako, jež po nedělní prohře 1:2 ve šlágru s Paris Saint-Germain podlehlo dnes 0:1 v Nantes. Zápas rozhodl ve druhé nastavené minutě ranou zpoza šestnáctky Lucas Lima.

Monako po třetím duelu bez výhry kleslo na čtvrté místo. Nově druhé je Marseille, jež zdolalo 3:0 Mety a ztrácí deset bodů na vedoucí PSG. Pařížský velkoklub brankami hvězdných Neymara a Cavaniho v poslední dvacetiminutovce porazil Troyes 2:0. Favorit si nakonec připsal páté ligové vítězství za sebou i přesto, že Uruguayec Cavani v prvním poločase neproměnil penaltu za faul.

Angers - Rennes 1:2
Branky: 37. Toto Ekambi - 50.Hunou, 84. André

Guingamp - Montpellier 0:0

Lyon - Lille 1:2