20. září 2015 • 23:26

Divočina v Marseille! Kvůli bouřícím fanouškům se 25 minut nehrálo

Policisté dohlížejí na divoké fanoušky v Marseille
Pöpperle: V Evropě jsme ukázali, že máme sílu a nikoho se nebojíme Pöpperle: V Evropě jsme ukázali, že máme sílu a nikoho se nebojíme
Hradec Králové - Chomutov: Gólostroj pokračuje, na 9:3 zvýšil Köhler Hradec Králové - Chomutov: Gólostroj pokračuje, na 9:3 zvýšil Köhler

Fotbalisté Marseille vybojovali ve francouzské lize remízu 1:1 s Lyonem. Olympique, který bude na začátku října příštím soupeřem Liberce v Evropské lize, počtvrté z dosavadních šesti utkání v Ligue 1 ztratil body.

Ostrý zápas na Stade Vélodrome se od začátku vyvíjel lépe pro Lyon, který se dostal do vedení po úspěšné penaltě Alexandrea Lacazettea. Před přestávkou navíc oslabil domácí Romain Alessandrini poté, co mu sudí za ostrý skluz ukázal rovnou červenou kartu.

Rozhodčí Ruddy Buquet měl těžkou práci i s fanoušky, kteří házeli na hřiště nejrůznější předměty. Sudí nejprve diskutoval s pořadateli a následně v 62. minutě duel přerušil a hráče asi na 25 minut poslal do kabin.

Krátce po návratu hráčů na trávník srovnal hlavou po rohovém kopu stoper Karim Rekik. Fanoušci se již vyvarovali výtržností a duel se dohrál za stavu 1:1.

Trenér Marseille Míchel nasadil sestavu: Mandanda - Manquillo, N'Koulou, Rekik, Mendy - Silva (80. Isla), Barrada (70. Zambo), Diarra - Alessandrini, Batshuayi, Cabella (46. N'Koudou).

Témata:  6. koloMarseilleligaFrancieSportfotbal

1.  Monaco 20 14 3 3 60:21 45
2.  Nice 20 13 6 1 34:13 45
3.  Paris SG 20 13 3 4 39:15 42
4.  Lyon 19 11 1 7 36:22 34
5.  Guingamp 20 8 6 6 26:22 30
6.  Marseille 20 8 6 6 23:23 30