1. listopadu 2008 • 21:40

Bordeaux podlehlo fotbalistům Nancy

Je nedotknutelnost Třince pryč? Dynamo a Spartu táhnou schovaní lídři. Překvapí Litvínov?
Spor o Kováče: kouč budoucnosti a opravdová trefa, nebo jen bublina?

AKTUALIZOVÁNO - Fotbalisté Bordeaux prohráli ve 12. kole francouzské ligy na hřišti Nancy 0:1 a utrpěli první porážku po sedmi zápasech. Teprve druhou výhru v sezoně zajistil domácím v 70. minutě utkání marocký záložník Hadži.

Bordeaux se nedokázalo bodově dotáhnout na Lyon, který může navýšit svůj náskok v čele po nedělním zápase s Le Mans.

Stejným výsledkem prohrálo i Toulouse, které doma nestačilo na Caen. Zápas rozhodl deset minut před koncem střídající útočník Nivet, který skóroval tři minuty po svém příchodu na hřiště.

Podruhé za sebou prohráli fotbalisté Paris St. Germain, kteří opět nejtěsnějším rozdílem podlehli Nice.

V poslední době se daří Lille, které už v devátém zápase za sebou bodovalo a v tabulkou je páté.

Olympique Marseille porazil St. Etienne 3:1 a ze druhého místa ztrácí na vedoucí Lyon jediný bod. Rozhodující branku zápasu dal ve 38. minutě z penalty Ben Arfa, který zaznamenal pátou přesnou trefu v ročníku.

Výsledky - 12. kolo:

Auxerre - Valenciennes 0:0
Lille - Nantes 2:0 (39. Obraniak, 47. Fauverge)
Lorient - Grenoble 1:1 (59. Abriel - 52. Curtois)
Nancy - Bordeaux 1:0 (70. Hadži)
Nice - Paris St.Germain 1:0 (39. Mouloungui)
Toulouse - Caen 0:1 (79. Nivet)
Marseille - St. Etienne 3:1 (21. Cheyrou, 38. Ben Arfa z pen., 71. Taiwo - 22. Gomis)