Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
12. srpna 2016 • 23:15

Skvělý start. Krejčí vystřelil Boloni postup v italském poháru

NEJ hráč kola v bundesligy: James Rodríguez řídil výhru Bayernu NEJ hráč kola v bundesligy: James Rodríguez řídil výhru Bayernu
Berdych s Nadalem v deblu, Laver cup nabídne hvězdné složení čtyřhry Berdych s Nadalem v deblu, Laver cup nabídne hvězdné složení čtyřhry

Start jako hrom! Bývalý záložník Sparty Ladislav Krejčí se hned v prvním soutěžním utkání za italskou Boloňu střelecky prosadil. Vítězným gólem proti druholigovému mužstvu Trapani pomohl svému týmu k výhře 2:0 a k postupu do dalšího kola Italského poháru.

Český reprezentant se v Itálii uvedl skutečně parádně. První ostrý zápas se Krejčímu vydařil. Tři minuty před koncem prvního poločasu rozvlnil síť a poslal domácí Boloňu proti Trapani do vedení. Domácí přidali ve druhém poločase ještě jednu branku a mohli se tak radovat z postupu.

Třiadvacetiletý záložník přestoupil do Itálie letos v létě z pražské Sparty za částku přesahující 100 milionů korun. Hodně si od něj slibuje trenér klubu a bývalý italský reprezentant Roberto Donadoni, který v minulé sezoně Boloňu těsně zachránil od sestupu.

VIDEO | Sestřih utkání, Krejčího gól v čase 0:20