3. března 2012 • 20:59

1
Zimák: Vrána přiletěl nečekaně. Proč by MS mělo klapnout?
Nezmarova vize a Kaniovy peníze: nový Liberec. Co Kulenovič a Slavia?

VIDEO | Švédský útočník Zlatan Ibrahimovic zařídil hattrickem během 14 minut vítězství AC Milán 4:0 v Palermu. Jeho tým i po 26. kole setrvá v čele Serie A před druhým Juventusem, který čeká dnes večer domácí zápas s Chievem.

Kanonýr Ibrahimovic otevřel na Sicílii skóre v 21. minutě zápasu po přihrávce Brazilce Robinha, který využil chyby v soupeřově obraně. Za deset minut si při přečíslení své role zopakovali.

Hattrick pak třicetiletý hráč uzavřel technickou střelou zpoza pokutového území a v tabulce střelců dohnal s 18 brankami vedoucího Di Nataleho z Udine.

Znovu tak dokázal, že i přes své nesčetné excesy na hřiště i mimo něj dokáže být pro tým nepostradatelnou oporou. Zápas proti Palermu byl pro něj prvním po návratu z trestu za facku, kterou na začátku února při zápasu uštědřil neapolskému obránci Aronicovi.