18. září 2016 • 20:33

Krejčího Boloňa padla v Neapoli, Inter porazil mistrovský Juventus

V Neapoli se předvedl v boloňském dresu opět i exsparťan Ladislav Krejčí. Odehrál 74 minut, pak střídal. Neapol vyhrála 3:1.
Oslavy mistrů pokračovaly v klubu: Doutníky a šampaňské pro Slavii! Oslavy mistrů pokračovaly v klubu: Doutníky a šampaňské pro Slavii!
Od Van Kessela ke Ngadeuovi. Podívejte se na 65 gólů Slavie na cestě za titulem Od Van Kessela ke Ngadeuovi. Podívejte se na 65 gólů Slavie na cestě za titulem

ITALSKÁ LIGA - 4. kolo | Fotbalisté Neapole vyhráli v sobotu večer nad Boloňou 3:1. V základní sestavě poražených nastoupil i bývalý sparťan Ladislav Krejčí. Na hřišti vydržel do 74. minuty, kdy za stavu 2:1 střídal. Inter Milán otočil zápas s Juventusem a obhájce titulu porazil 2:1. O výhře soupeře Sparty v Evropské lize rozhodl v 78. minutě Perišič. Skóre tradičního šlágru otevřel v 66. minutě Stefan Lichtsteiner, za domácí však bleskově vyrovnal Mauro Icardi. Inter svého soka na domácí půdě porazil v lize poprvé od roku 2010.

Juventus vstoupil do zápasu jako papírový favorit z pozice druhého celku tabulky proti soupeři z její spodní části. V prvním poločase se oba týmy dostaly do dobrých šancí, záložník Juventusu Sami Khedira však své sólo z úvodu utkání nezakončil a Icardiho střela na druhé straně šla těsně vedle.

Po přestávce otevřel skóre Lichtsteiner, radost ale hostům vydržela jen přes minutu. Ve své další šanci se Icardi nemýlil s přesnou hlavičkou po rohu potvrdil pověst specialisty na Juventus, proti kterému se v osmi zápasech trefil už sedmkrát.

Domácí střelec si po brance připsal i asistenci, právě po jeho centru se také hlavou prosadil Perišič. V této sezoně Serie A Icardi z pěti gólů Interu jeden připravil a čtyři vstřelil.

V hektickém závěru byl ještě po druhé žluté kartě vyloučen záložník Interu Éver Banega. Juventus si vytvořil velký tlak, na vítězství domácích to však už nic nezměnilo.

Milánský celek nastoupil v sestavě: Handanovič - D'Ambrosio, Miranda, Murillo, Santon (79. Miangue) - Candreva, Mário, Banega, Medel (75. Melo), Éder (69. Perišič) - Icardi.

Neapol porazila Boloňu s Krejčím

Fotbalisté Neapole ve 4. kole italské ligy zvítězili 3:1 nad Boloňou, za kterou odehrál 74 minut Ladislav Krejčí. Neapol vyhrála potřetí za sebou a dostala se do vedení v neúplné tabulce. Dvěma góly se o výhru zasloužil Arkadiusz Milik, který dal v posledních čtyřech startech za klub šest branek.

Český reprezentant Krejčí opět nechyběl v základní sestavě a už ve 4. minutě musel po jeho centru a zakončení Džemailiho zasahovat gólman Reina. Ve 14. minutě skóroval domácí Callejón. O vyrovnání se postaral tvrdou střelou z dálky Verdi.

V 61. minutě přišel do hry nový neapolský kanonýr Milik a už po sedmi minutách potvrdil svou formu. Dostal se za obranu a technicky přehodil gólmana. Za dalších deset minut zvýšil střelou zpoza vápna. Boloňa dohrávala posledních deset minut bez vyloučeného Kraftha.