Jiráček v základu? Od začátku hrál naposledy před třemi měsíci

0
Je nedotknutelnost Třince pryč? Dynamo a Spartu táhnou schovaní lídři. Překvapí Litvínov?
Spor o Kováče: kouč budoucnosti a opravdová trefa, nebo jen bublina?

Český fotbalový reprezentant Petr Jiráček by mohl v sobotu po třech měsících nastoupit za Hamburk od první minuty. HSV zakončí podzimní část bundesligy domácím zápasem s Mohučí.

Sedmadvacetiletý záložník byl podle německého deníku Bild na tréninku za zavřenými dveřmi v rozlišovacím trikotu určeném hráčům základní jedenáctky.

Jiráček za Hamburk hrál od začátku naposledy 21. září proti Brémám (0:2), nyní by v sestavě měl zaujmout místo středopolaře Tolgaye Arslana.

Bývalý hráč Plzně a Wolfsburgu v této sezoně v dresu třináctého celku tabulky zasáhl do osmi ligových utkání a jen dvakrát nastoupil od první minuty. Celkem odehrál 246 minut.

Jiráčkův spoluhráč brankář Jaroslav Drobný si premiérový start v ročníku připsal v minulém kole v duelu s mistrovským Bayernem Mnichov (1:3).

Petr Jiráček se zdraví se svým spoluhráčem z reprezentace Theem Gebre Selassiem po utkání Brém s Hamburkem