Gól po dvou letech! Polák se trefil a rozhodl o výhře Norimberku

0
Samek o Slavii a italském trápení: Těžký půlrok. Řešil se návrat do Česka
Co má Třinec a nemá Sparta? V čem selhali lídři poražených?

Český fotbalista Jan Polák z Norimberku ukončil ve druhé německé lize přes dva roky dlouhé čekání na gól. V dnešním utkání druhého kola s Heindenheimem se trefil tři minuty před koncem a rozhodl o výhře domácího celku 3:2.

Čtyřiatřicetiletý záložník, který nastoupil s kapitánskou páskou, vrátil v 87. minutě Norimberku vedení, když na předchozí dva góly dokázali hosté vždy odpovědět.

Bývalý reprezentant Polák si tak připsal první branku od května 2013, kdy se trefil ještě v dresu Wolfsburgu v posledním kole nejvyšší soutěže.