Kiksy exsparťana Hohenedera potopily Paderborn. Freiburg je zpět

0
Co má Třinec a nemá Sparta? V čem selhali lídři poražených?
Střeďáci na EURO: Koho k Součkovi? Dilema s parťáky i rozestavením

Fotbalistům Freiburgu se povedl okamžitý návrat do nejvyšší německé soutěže. Svěřenci trenéra Christiana Streicha získali jistotu dvě kola před koncem druhé ligy díky dnešnímu vítězství 2:1 v Paderbornu, který spadl na poslední místo v tabulce.

Freiburg se střelecky prosadil po chybách bývalého sparťanského obránce Niklase Hohenedera v dresu Paderbornu.

Sedmnáct sekund po začátku druhého poločasu otevřel skóre Mike Frantz a za další dvě minuty zvýšil Nils Petersen. Domácí porážku jen zmírnili, i když Freiburg dohrával zápas v deseti.

Druhé postupové místo v tabulce drží Lipsko, které má náskok pěti bodů před třetím Norimberkem.

0

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.