Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
14. srpna 2016 • 22:55

Po čtyřech letech triumf! Bayern porazil Dortmund a ovládl Superpohár

SESTŘIH Ligy mistrů: Chelsea - AS Řím 3:3. Přestřelku řídili Džeko a Hazard SESTŘIH Ligy mistrů: Chelsea - AS Řím 3:3. Přestřelku řídili Džeko a Hazard
LIGA NARUBY: Nefér klička Koláře, Deliho dělo na tribunu a pád u vlastní lavičky LIGA NARUBY: Nefér klička Koláře, Deliho dělo na tribunu a pád u vlastní lavičky

Fotbalisté Bayernu Mnichov získali po čtyřech letech německý Superpohár. Borussii Dortmund porazili na jejím hřišti 2:0 góly Artura Vidala a Thomase Müllera. Celkem Bayern získal trofej popáté a vyrovnal se tak právě Dortmundu.

Bavorský gigant se v souboji mistra bundesligy a vítěze poháru objevil popáté za sebou, předchozí tři ročníky však nezvládl a prohrál. Tentokrát při soutěžní premiéře nového trenéra Carla Ancelottiho už slavil.

Zápas rozhodl v 58. minutě Vidal, který nadvakrát překonal brankáře Bürkiho. Pojistka přišla 11 minut před koncem, kdy po rohovém kopu hlavičkoval Hummels a Müller zblízka dorazil míč do branky.