Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
21. března 2010 • 14:45

Martin Fenin
PREVIEW 11. KOLA: Specialista na Liberec Milan Škoda. Zlomí Sparta prokletí jabloneckého stadionu? PREVIEW 11. KOLA: Specialista na Liberec Milan Škoda. Zlomí Sparta prokletí jabloneckého stadionu?
SESTŘIH Ligy mistrů: Chelsea - AS Řím 3:3. Přestřelku řídili Džeko a Hazard SESTŘIH Ligy mistrů: Chelsea - AS Řím 3:3. Přestřelku řídili Džeko a Hazard

Parádní závěr s českým hrdinou. I tak by se dal nazvat bundesligový zápas Frankfurt - Bayern (2:1), v němž vstřelil rozhodující gól reprezentační útočník Martin Fenin.

Na tenhle okamžik čekal bývalý hráč Teplic více než půl roku. Fenin se naposledy střelecky prosadil 8. srpna v utkání s Werderem Brémy.

Od té doby nastupoval vinou zdravotních problémů jen sporadicky. Na jaře se dostal jen do utkání se Schalke a v Hannoveru.

Také včerejší duel s Bayernem Mnichov začal Fenin před jednapadesáti tisíci diváky jen mezi náhradníky. Favorizovaný celek hostů se brzy dostal do vedení a dlouho si jednogólový náskok držel.

Podívejte se na parádní Feninovu trefu:

360p 240p
Martin Fenin sestřelil svým krásným gólem Bayern Mnichov a nadchl celé Německo

Ovšem v závěru se povedl mistrovský tah frankfurtskému trenéru Skibbemu. Ten poslal na hřiště útočníky Fenina a Tsoumou.

Nejprve se v 87. minutě prosadil druhý jmenovaný a vyrovnal stav na 1:1. A pak přišla Feninova chvíle.

Po přihrávce Altintopa překonal v 89. minutě gólmana Bayernu Butta a senzační obrat byl dokonán. Zatímco hráči Frankfurtu mohli slavit velkolepý večer, Mnichovští měli po náladě.

Tahle ztráta je může v boji o titul mrzet. Leverkusen včera zakopnutí Bayernu nevyužil, ale pokud dnes Schalke naplno zaboduje v Hamburku, posune se místo bavorského celku na první příčku.

1.  Dortmund 8 6 1 1 23:5 19
2.  Bayern 8 5 2 1 21:7 17
3.  Lipsko 8 5 1 2 15:10 16
4.  Hoffenheim 8 4 3 1 15:10 15
5.  Mgladbach 8 4 2 2 12:12 14
6.  Schalke 8 4 1 3 10:9 13
7.  Frankfurt 8 4 1 3 8:7 13
8.  Augsburg 8 3 3 2 11:8 12