21. srpna 2015 • 22:22

Český souboj skončil plichtou. Hertha doma remizovala s Brémami 1:1

Obránce Theodor Gebre Selassie odkopává míč v utkání s Herthou.
Mountfield HK - Kometa Brno: Nečas po bleskové akci otevírá skóre, 0:1. Gól bruslí prošel Mountfield HK - Kometa Brno: Nečas po bleskové akci otevírá skóre, 0:1. Gól bruslí prošel
Fanoušci Komety o cenách lístků: Prasárna, mluví to o inteligenci vedení Hradce Fanoušci Komety o cenách lístků: Prasárna, mluví to o inteligenci vedení Hradce

Souboj českých fotbalových reprezentantů Vladimíra Daridy s Theodorem Gebre Selassiem v německé lize dopadl smírně. Hertha Berlín s Daridou v záloze v domácí předehrávce druhého kola remizovala s Brémami 1:1.

Hertha se ujala vedení už v páté minutě, kdy se k odraženému míči dostal záložník Stocker a pohotově zakončil. Za dvacet minut ale srovnala letní ofenzivní posila z Kolína nad Rýnem Ujah, která se také dobře zorientovala v šestnáctce. Hráči Brém ve druhém poločase během šedesáti vteřin dvakrát trefili brankovou konstrukci, ale stav už se nezměnil.

Berlínský tým sice nezopakoval úvodní vítězství 1:0 nad Augsburgem, přesto se čtyřmi body alespoň do soboty poskočil do čela tabulky. Werder po vysoké porážce 0:3 se Schalke poprvé v bundeslize bodoval.