a dozvíte se vše jako první.
28. února 2010 • 19:33

Bayern porazil Hamburk a vyšvihl se do čela

Franck Ribery oslavuje se spoluhráči z Bayernu Mnichov vstřelený gól.
Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky
CORNER CHALLENGE: Jabloneckým se nedařilo, dvakrát se trefil jen Mehanovič CORNER CHALLENGE: Jabloneckým se nedařilo, dvakrát se trefil jen Mehanovič

Fotbalisté Bayernu Mnichov se probojovali do čela tabulky německé ligy o dva body před Leverkusen, když v 24. kole doma porazili Hamburk 1:0. Protáhli tak svou ligovou neporazitelnost již na 17 zápasů za sebou. Přitom právě Hamburk je posledním týmem, kterému se Bayern podařilo v lize pokořit.

Bayern v minulém kole remízou s Kolínem nad Rýnem přišel o úctyhodnou sérii 14 výher v soutěžních zápasech. Proti Hamburku se však vrátil na vítěznou vlnu a to zásluhou Francka Ribéryho.

Francouzská hvězda sice dosud v sezoně tápala, ale dnes svým třetím gólem zařídila Bayernu cenné vítězství. Dvanáct minut před koncem předvedl samostatnou akci a střelou ze 14 metrů nedal hostujícímu brankáři šanci.
Celé utkání v dresu Hamburku odehrál David Rozehnal, další Čech David Jarolím hřiště opustil osm minut před koncem.

Také druhý dnešní zápas skončil výsledkem 1:0, když v souboji dlouho se trápících týmů vyhrál Wolfsburg na hřišti Hannoveru. O jediný gól se rovněž v 78. minutě postaral Misimovič. Hannover prohrál podeváté za sebou a na vítězství čeká v lize již 13 zápasů.

Nic na tom nezměnil ani Jiří Štajner, který hrál za domácí do 67. minuty. Zraněný Jan Šimůnek za hosty nenastoupil.

Německá liga - 24. kolo:
Hannover - Wolfsburg 0:1 (78. Misimovič), Bayern Mnichov - Hamburk 1:0 (78. Ribéry).