Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
12. srpna 2015 • 07:50

ZLATANE, dívej se. Brankář Haagu uhranul senzační patičkou

Gól brankáře Haagu Martina Hansena v páté minutě nastaveného času proti Eindhovenu vejde do dějin
Štetina: Stramaccioni budí respekt. V komunikaci problém nebude Štetina: Stramaccioni budí respekt. V komunikaci problém nebude
Italové se někdy chovají namistrovaně, naším výkonem byli zaskočení, říká Simič Italové se někdy chovají namistrovaně, naším výkonem byli zaskočení, říká Simič

Nevídaný gól brankáře Martina Hansena v páté minutě nastaveného času zachránil fotbalistům Haagu remízu 2:2 s mistrovským PSV Eindhoven. Hansen se v závěru utkání 1. kola nizozemské ligy vydal z vlastní šestnáctky do vápna hostujícího týmu, a když k němu přiletěl centr z volného kopu, prodloužil ho v obtížné pozici zády k brance patičkou do sítě.

Obhájce titulu Eindhoven v Haagu dvakrát vedl, podruhé po hlavičce kanonýra Luuka de Jonga z 62. minuty, tři body si ale nakonec neodvezl. Zápas se měl původně hrát už v sobotu, byl však odložen kvůli stávce policistů za vyšší mzdy.