+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu. Sledujte nás na Facebooku a
dozvíte se vše jako první.
23. listopadu 2015 • 09:40

Chuligáni řádili v Řecku! slavné aténské derby museli odložit

Autor:
Chuligáni Panathinaikosu a Olympiakosu se postarali o to, se utkání ani nazačalo
TOP VIDEA
Mistrovská chorea Slavie! Podívejte se, co umí Tribuna Sever Mistrovská chorea Slavie! Podívejte se, co umí Tribuna Sever
Koho by pozvali na večeři? Lavička by vzal Peltu s manželkou, Škoda Rooneyho Koho by pozvali na večeři? Lavička by vzal Peltu s manželkou, Škoda Rooneyho
VŠECHNA VIDEA ZDE

Aténské derby o čelo tabulky řecké ligy mezi fotbalisty Panathinaikosu a Olympiakosu Pireus bylo kvůli násilnostem fanoušků odloženo. Domácí příznivci Panathinaikosu se ještě před výkopem střetli s policisty a poté házeli světlice na hráče Olympiakosu, když vstupovali na trávník.Utkání mělo začít v 18:30 SEČ a rozhodčí Andreas Pappas čekal s definitivním verdiktem ještě hodinu po stanoveném výkopu. Pak i po naléhání představitelů Olympiakosu rozhodl, že sehrát utkání by nebylo bezpečné.

Oznámení o zrušení duelu vyvolalo další řádění. Domácí příznivci vtrhli na hřiště, kde se dostali do potyčky s policisty. Fanoušci začali opět házet světlice, vytrhávat sedačky a metat další předměty po policistech, kteří odpověděli slzným plynem.

Chuligáni Panathinaikosu a Olympiakosu se postarali o to, se utkání ani nazačalo

Dnešní scény vyvolaly vzpomínku na duel mezi stejnými soupeři z minulé sezony. Tehdy vyhrál 2:1 Panathinaikos, nicméně posléze mu byly kvůli vpádu fanoušků na hřiště tři body odečteny a musel hrát dvě utkání bez příznivců.

Olympiakos přijel k dnešnímu duelu jako lídr tabulky s osmibodovým náskokem před druhým Panathinaikosem.

Policie musela v sobotu krotit divoké fanoušky v řecké lize. Šlágr mezi Panathinaikosem a Olympiakosem byl odložen.
Policie musela v sobotu krotit divoké fanoušky v řecké lize. Šlágr mezi Panathinaikosem a Olympiakosem byl odložen.