25. dubna 2016 • 10:47

To je turecká liga! Fanoušek vtrhl na hřiště a brutálně zbil rozhodčího

Autor:
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Plzeň 2:0. Rozhodli Šural a Karavajev CELÝ SESTŘIH: Sparta - Plzeň 2:0. Rozhodli Šural a Karavajev
Pardubice - Jihlava: Perníky na led! Pardubice setrvávají v nejvyšší hokejové soutěži Pardubice - Jihlava: Perníky na led! Pardubice setrvávají v nejvyšší hokejové soutěži
VŠECHNA VIDEA ZDE

Spousta fanoušků o tom sní, někteří tím vyhrožují, tenhle to uskutečnil… Na fotbale v Turecku to bývá hodně divoké, tahle scéna je ovšem hodně bizarní i na tamní poměry. Ke konci zápasu Trabzonspor – Fenerbahce vtrhl jeden z domácích příznivců na hrací plochu a drsně napadl brankového rozhodčího. Duel byl předčasně ukončen za stavu 4:0 pro hostující Fenerbahce.Na tenhle zápas rozhodčí Volkan Bayarslan jen tak nezapomene. Vyhrocený zápas domácího Trabzonsporu s Fenerbahce už se chýlil ke konci, když se na něj zezadu vrhl jeden z fanoušků, strhl ho k zemi a začal do něho kopat a mydlit hlava nehlava.

Než zasáhli pořadatelé a ochranka, inkasoval Bayarslan řadu nepříjemných úderů, ale z incidentu alespoň odešel po svých.

Z lavičky Fenerbahce, které je druhé a bojuje s Besiktasem o titul, šílenou scénu sledoval i český obránce Michal Kadlec. O osudu nedohraného zápasu teď rozhodne vedení soutěže.

Zbitý sudí Volkan Bayarslan se jen těžce sbíral ze země. Při zápase Trabzonspor - Fenerbahce ho napadl jeden z domácích fanoušků.
Zbitý sudí Volkan Bayarslan se jen těžce sbíral ze země. Při zápase Trabzonspor - Fenerbahce ho napadl jeden z domácích fanoušků.