1. října 2016 • 15:55

Po chvále pád. Vrbův tým prohrál s posledním, za 9 zápasů dal 7 gólů

Autor:
TOP VIDEA
V Plzni budu až do smrti, řekl kapitán Petržela. Divil se zprávě o odchodu Ďuriše V Plzni budu až do smrti, řekl kapitán Petržela. Divil se zprávě o odchodu Ďuriše
Trenér Třince Kýhos po výhře v Plzni o kauze Polanský: Tým to utužilo Trenér Třince Kýhos po výhře v Plzni o kauze Polanský: Tým to utužilo
VŠECHNA VIDEA ZDE

V minulém kole ruské ligy byli za hrdiny, fotbalisté Anži Machačkala totiž obrali o body hvězdami prošpikovaný Zenit Petrohrad. Jenže jak už to tak bývá, pád dolů umí být velmi rychlý. Poznal to i tým českého trenéra Pavla Vrby. Machačkala totiž na cennou remízu nenavázala a prohrála na hřišti poslední Samary.Machačkala má evidentně velké problémy se začátky zápasů. Se Zenitem prohrávala 0:2 už po osmnácti minutách, tentokrát dostala v 18. minutě pro změnu první gól. Do poločasu pak dala domácí Samara druhý.

Před zápasem s Anži byla Samara poslední se třemi body, přesto byla po celý duel o něco aktivnější. To se nakonec odrazilo i na výsledku, Vrbův tým stačil akorát snížit v nastavení a prohrál 1:2.

Po chvále za remízu se Zenitem si tak utkání v Samaře Pavel Vrba a jeho tým za rámeček nedají. Opět se navíc ukázalo, že Anži má velké problémy se střílením branek. Za devět zápasů jich Machačkala dala jen sedm.

"Co chybělo, abychom se zápasem něco udělali? Rychlý gól. Soupeř šel do vedení a hrál víc zodpovědně v obraně. My jsme se pak nedostávali do šancí," hodnotil duel trenér Anži Pavel Vrba.