Velký obrat v nastavení! Suchý gólem přispěl k výhře Basileje

0
Lokvenc: Chemie Kuchty a Birmančeviče je úžasná! Chorý není zákeřňák
CESTA ZE DNA: Jsme silnější, než si myslíme, říká zápasník Peňáz

Obránce fotbalistů Basileje Marek Suchý gólem přispěl k závěrečnému obratu a výhře 2:1 v zápase 14. kola švýcarské ligy proti Lausanne. Ještě v 90. minutě úřadující mistr prohrával, dvěma slepenými brankami v nastavení ale domácí stav otočili a udrželi si neporazitelnost.

V 42. minutě překonal Tomáše Vaclíka v brance Basileje Margiotta a nadějný stav Lausanne, které chtělo prolomit sérii tří porážek, drželo až do konce základní hrací doby. Jenže v první minutě nastavení skóroval po Elyounoussiho přihrávce stoper Suchý a o minutu později se trefil střídající Janko.

Bývalý hráč pražské Slavie a Spartaku Moskva Suchý se trefil potřetí v sezoně. Basilej tak má po 14 zápasech na kontě 38 bodů z celkových 42 možných a před druhým Sionem má náskok 12 bodů.