Po dvou nulách příděl. Zlámal dostal od Galatasaraye pět branek

0
Je nedotknutelnost Třince pryč? Dynamo a Spartu táhnou schovaní lídři. Překvapí Litvínov?
Spor o Kováče: kouč budoucnosti a opravdová trefa, nebo jen bublina?

Brankář Zdeněk Zlámal dostal v turecké lize pět gólů od fotbalistů Galatasaraye a Alanyaspor na hřišti favorita prohrál 1:5. Hosté ještě krátce před koncem první půle drželi nerozhodný stav, jenže pak si dal obránce Lamine Gassama vlastní gól a po změně stran inkasoval český brankář od třetího týmu tabulky ještě třikrát. Ve dvou předchozích zápasech přitom Zlámal udržel čisté konto.

Kasimpasa dvakrát za sebou vyhrála a slibně začala i na stadionu Antalyasporu, kde se dostala do vedení. Na vyrovnávací gól přihrál Jeanu Makounovi český obránce Ondřej Čelůstka a v 90. minutě rozhodl o výhře domácích střídající Brazilec Ramon. Antalyaspor se v tabulce posunul na osmé místo.

0

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.