+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
9. května 2017 • 04:20

Obránce Novák půjde za lepším! Zájem je z Anglie i Itálie, tvrdí agent

Autor:
TOP VIDEA
RENTGEN SPECIÁL: Hlavní pilíře úspěchu Liberce? Obránce centruje, obránce zakončuje RENTGEN SPECIÁL: Hlavní pilíře úspěchu Liberce? Obránce centruje, obránce zakončuje
SESTŘIH: Mönchengladbach – Hamburk 3:1. Zářili Raffael s Hazardem SESTŘIH: Mönchengladbach – Hamburk 3:1. Zářili Raffael s Hazardem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Konečně zase český obránce v Premier League? Nebo snad další Čech v Serii A? Obránce Midtjyllandu Filip Novák se podle agenta Viktora Koláře chystá v létě odejít do lepší ligy. Dánský klub mu prý dal svolení. „Filipovi bude brzy 27 let a má touhu si vyzkoušet kvalitnější soutěž,“ říká Kolář pro dánský server tipsbladet.dk.Filip Novák přišel do Midtjyllandu v srpnu 2015, zabydlel se v základní sestavě a postupně se stal oporou týmu. Zároveň patří k pravidelným reprezentantům. V dánském klubu má smlouvu do roku 2019, ale tu s největší pravděpodobností nedodrží.

„Filip by měl v létě odejít, chce si vyzkoušet lepší ligu. S Midtjyllandem jsme se na tom v zimě dohodli,“ tvrdí Novákův agent Viktor Kolář. „Už v zimě o něj byl určitý zájem z Premier League, ale dohodli jsme se, že do léta zůstane,“ dodává.

Podle Koláře si nicméně levý obránce angažmá v Midtjyllandu jen pochvaluje. „Přestoupit tam byl vynikající krok. V klubu jsou velcí profesionálové. I proto jsme se dohodli, že v zimě ještě neodejde. V létě ale musí udělat další krok ve své kariéře,“ říká Kolář.

Výčet zájemců o Novákovy služby prý není malý. „Je tady zájem z Anglie, Německa, Itálie, Francie i od špičkových tureckých klubů,“ tvrdí agent. „Musíme vše ale zvážit a vybrat tým, který bude Filipa opravdu chtít,“ uvědomuje si.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze