Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
16. července 2017 • 22:46

Soupeř Plzně vstoupil do ligy vítězně. FCSB vyhrálo gólem v nastavení

CELÝ SESTŘIH: Sparta - Teplice 3:0. Zářil dvougólový Václav Kadlec CELÝ SESTŘIH: Sparta - Teplice 3:0. Zářil dvougólový Václav Kadlec
Laver Cup byl úspěšnou akcí, protože jej tenisté vzali vážně, říká Federer Laver Cup byl úspěšnou akcí, protože jej tenisté vzali vážně, říká Federer

Fotbalisté FCSB, kteří se ve 3. předkole Ligy mistrů utkají s Plzní, vstoupili do sezony rumunské ligy vítězně. Duel prvního kola s Voluntari vyhráli 2:1 gólem v nastavení.

Tým FCSB, bývalá Steaua, šel do vedení ve 34. minutě, kdy proměnil Budescu pokutový kop za faul brankáře na Tanaseho. Soupeř vyrovnal v úvodu druhé půle poté, co domácí obránci nezachytili náběh útočníka středem hřiště.

Rozhodující okamžik přišel ve druhé minutě nastavení. Přetažený centr z levé strany vrátil před branku Teixeira a Man hlavou zařídil vítězství.

Trenér Nicolae Dica do utkání poslal sestavu: Florin - Enache, Larie, Balasa, Maranhao - Pintilii, Popescu (51. Teixeira) - Man, Budescu, Tanase (77. William) - Gnohere (46. Alibec).