+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
29. října 2008 • 14:10

Beckham narušuje plány klubu

Autor:
David Beckham
TOP VIDEA
NEJ zákroky Premier League: Fabianski ze Swansea si proti City opravdu nevydechnul NEJ zákroky Premier League: Fabianski ze Swansea si proti City opravdu nevydechnul
Růžička se vrátil do reprezentace a hattrickem sestřelil Finy. Takový návrat jsem nečekal, přiznává Růžička se vrátil do reprezentace a hattrickem sestřelil Finy. Takový návrat jsem nečekal, přiznává
VŠECHNA VIDEA ZDE

Chystané hostování Davida Beckhama v AC Milán začíná klubu LA Galaxy přinášet komplikace. Americký tým odložil na neurčito prosincový přátelák v australském Brisbane, protože domácím nemohl zaručit účast Beckhama. 

"Prostě jsme jim nemohli slíbit, že Beckham bude na sto procent hrát a nechtěli jsme jeho fanoušky zklamat," řekl agentuře AP obchodní ředitel Galaxy Tom Payne.

Už ve čtvrtek se přitom měly začít prodávat vstupenky na zápas na stadionu pro 52 tisíc diváků.Loni se na exhibiční duel s Beckhamovou účastí přišlo v Sydney podívat přes 80 tisíc fanoušků.

Někdejší hvězda Manchesteru United a Realu Madrid jedná o hostování v AC Milán, aby si udržela herní praxi pro potřeby anglické reprezentace. Před jarním startem MLS by se měl Beckham opět hlásit v Los Angeles.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>
Klasická verze
Mobilní verze