+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
29. října 2008 • 14:10

Beckham narušuje plány klubu

Autor:
David Beckham
TOP VIDEA
Dukla - Slovácko: Slovácko si zahrálo s Duklou bago a Zajíc se trefil – 1:0 pro hosty Dukla - Slovácko: Slovácko si zahrálo s Duklou bago a Zajíc se trefil – 1:0 pro hosty
Jihlava - Sparta: Radost pohledět! Kubalík gentlemansky předložil kotouč Jiránkovi, ten ho doklepl do prázdné Jihlava - Sparta: Radost pohledět! Kubalík gentlemansky předložil kotouč Jiránkovi, ten ho doklepl do prázdné
VŠECHNA VIDEA ZDE

Chystané hostování Davida Beckhama v AC Milán začíná klubu LA Galaxy přinášet komplikace. Americký tým odložil na neurčito prosincový přátelák v australském Brisbane, protože domácím nemohl zaručit účast Beckhama. 

"Prostě jsme jim nemohli slíbit, že Beckham bude na sto procent hrát a nechtěli jsme jeho fanoušky zklamat," řekl agentuře AP obchodní ředitel Galaxy Tom Payne.

Už ve čtvrtek se přitom měly začít prodávat vstupenky na zápas na stadionu pro 52 tisíc diváků.Loni se na exhibiční duel s Beckhamovou účastí přišlo v Sydney podívat přes 80 tisíc fanoušků.

Někdejší hvězda Manchesteru United a Realu Madrid jedná o hostování v AC Milán, aby si udržela herní praxi pro potřeby anglické reprezentace. Před jarním startem MLS by se měl Beckham opět hlásit v Los Angeles.
Klasická verze
Mobilní verze