+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
31. října 2008 • 08:22

Premiéra Maradony bude proti Skotsku

Autor:
Maradona se přiznal, že kromě fotbalu je jeho vášní Julia Robertsová
TOP VIDEA
Plzeň míří do Švýcarska. V euforii nejsme, chceme ale tři body, shodují se Hořava se Zemanem Plzeň míří do Švýcarska. V euforii nejsme, chceme ale tři body, shodují se Hořava se Zemanem
Strýcová o přestupu jejího kouče k Plíškové: Je to podraz? Ano! Strýcová o přestupu jejího kouče k Plíškové: Je to podraz? Ano!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Legendární Diego Maradona si odbude premiéru na lavičce fotbalistů Argentiny v přípravném duelu proti Skotsku, kterému shodou okolností vstřelil před 29 lety první gól v reprezentaci. Zápas se odehraje 19. listopadu."Musíme začít okamžitě pracovat," řekl ve čtvrtek, v den svých 48. narozenin Maradona. "Proti Skotsku postavím nejsilnější možný tým," dodal mistr světa z roku 1986, který zatím nebyl argentinským svazem v roli kouče oficiálně potvrzen. Přestože je Maradonovo jmenování bráno jako samozřejmost, svaz tak učiní až příští týden.

Vzkaz Maradonovi: Lid tě nechce>>>>

Jeden z nejlepších fotbalistů všech dob, který po skončení kariéry bojoval s alkoholismem, drogami a nadváhou, u národního týmu nahradí Alfia Basileho, který odstoupil po matných výkonech reprezentace v kvalifikaci o mistrovství světa v roce 2010. Spolu s Maradonou argentinskou reprezentaci povede Carlos Bilardo.

Témata:  sport, fotbal, maradonaKlasická verze
Mobilní verze