+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
31. října 2008 • 12:57

Vysoké tresty za napadení rozhodčího

Autor:
Rozhodčí
TOP VIDEA
TOP góly 11.kola HET ligy: Nekompromisní hlavičky Šurala a Potočného, Tlustého přesná rána TOP góly 11.kola HET ligy: Nekompromisní hlavičky Šurala a Potočného, Tlustého přesná rána
NEJ zákroky bundesligy: Hrádecký vychytal Dortmund, gólman Hoffenheimu lapil penaltu NEJ zákroky bundesligy: Hrádecký vychytal Dortmund, gólman Hoffenheimu lapil penaltu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Deset a pět let si dva čínští fotbalisté nezahrají kvůli tomu, že při utkání nižší soutěže ve městě C'po napadli rozhodčího. Čang Tun z týmu Průmyslového úřadu byl potrestán za to, že do sudího strčil a kopl.Jeho spoluhráč Ťiang Wej sudímu ještě před tím sebral karty a čtvrtému rozhodčímu zápis o utkání.

K incidentu došlo v duelu s týmem Chuan-tchaj. Čang Tun a Ťiang Wej se na rozhodčího vrhli poté, co jejich spoluhráč Čou Pchej-lin dostal druhou žlutou krtu a byl vyloučen. Sudí zápas předčasně ukončil, protože fotbalisté Průmyslového úřadu opustili před vypršením 90 minut hřiště.

Vedle vysokých trestů pro hráče musí klub zaplatit pokutu 440 dolarů (asi 8300 korun) a celku Chuan-tchaj byla započtena kontumační výhra 3:0.

Témata:  sport, fotbal, rozhodčí, čínaKlasická verze
Mobilní verze