a dozvíte se vše jako první.
2. listopadu 2008 • 14:50

Feyenoord prolomil smůlu a vyhrál

Francouz Patrice Evra a Nizozemec Dirk Kuijt (vpravo) v přetahované o míč.
Jarolím: Slavii bych Ligu mistrů přál, ale úplně přesvědčený o tom nejsem Jarolím: Slavii bych Ligu mistrů přál, ale úplně přesvědčený o tom nejsem
SESTŘIH Premier League: Manchester City - Everton 1:1. Padly dvě červené, pálil Rooney SESTŘIH Premier League: Manchester City - Everton 1:1. Padly dvě červené, pálil Rooney

AKTUALIZOVÁNO - Fotbalisté Feyenoordu Rotterdam ukončili sérii šesti zápasů bez výhry jasným vítězstvím 4:0 na hřišti Rody Kerkrade.

Tým, který se v tomto ročníku nizozemské ligy nečekaně trápí, o své druhé výhře v sezoně rozhodl v rozmezí sedmnácti minut druhé půle, kdy padly všechny čtyři branky.

Po zisku tří bodů se Feyenoord odpoutal od sestupových příček, kam naopak spadl jeho dnešní soupeř.

Do hry dnes zasáhli i tři čeští fotbalisté. Vít Valenta odehrál 24 minut v dresu Volendamu při první výhře v sezoně.

Naopak ani účast Lukáše Bajera a Vojtěcha Schulmeistra Almelu k bodům proti Utrechtu nepomohla. Bajer hrál od 62. minuty, Schulmeister na hřiště přišel o jedenáct minut později.

Výsledky - 9. kolo:
Arnhem - Haag 3:1, Roda Kerkrade - Feyenoord Rotterdam 0:4, Sparta Rotterdam - Nijmegen 0:2, Utrecht - Almelo 2:0, Volendam - Graafschap 3:1.

Témata:  sport, fotbal, nizozemsko