a dozvíte se vše jako první.
2. listopadu 2008 • 23:18

Leixoes vede portugalskou ligu

Radost fotbalistů portugalského klubu Leixoes.
Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky
CORNER CHALLENGE: Jabloneckým se nedařilo, dvakrát se trefil jen Mehanovič CORNER CHALLENGE: Jabloneckým se nedařilo, dvakrát se trefil jen Mehanovič

Fotbalisté Leixoes v dnešním zápase portugalské ligy vyhráli 2:1 nad Pacosem Ferreira a posunuli se do čela tabulky.

Vedou o bod před Benfikou Lisabon, která si poradila s Guimaraesem, a o tři body před Nacionalem Funchal, který však svůj zápas sedmého kola hraje až v pondělí.

Sporting Lisabon v sobotu zvítězil 1:0 na hřišti Rio Ave, i když dohrával v deseti.

Favorizovaný tým poslal do vedení v 41. minutě brazilský kanonýr Liedson. Dvanáct minut před koncem utkání přišel Sporting o vyloučeného Derleie, ale těsný náskok udržel.

Výsledek - 7. kolo:
Rio Ave - Sporting Lisabon 0:1, Coimbra - Braga 1:1, Estrela Amadora - Belenenses 1:1, Leixoes - Pacos Ferreira 2:1, Guimaraes - Benfica Lisabon 1:2.