+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
3. listopadu 2008 • 22:31

Prezidenti Porta a Benfici znovu potrestáni

Autor:
Fotbalisté Porta oslavují
TOP VIDEA
Unikátní VIDEO ze šlágru Sparta – Plzeň: Gesta trenérů i jiné pohledy na (ne)uznané góly Unikátní VIDEO ze šlágru Sparta – Plzeň: Gesta trenérů i jiné pohledy na (ne)uznané góly
Strýcová o přestupu jejího kouče k Plíškové: Je to podraz? Ano! Strýcová o přestupu jejího kouče k Plíškové: Je to podraz? Ano!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Prezidenti nejslavnějších portugalských fotbalových klubů FC Porto a Benfica Lisabon dostali kvůli nerespektování svých trestů další distanc.Disciplinární ligová komise dnes udělila oběma šéfům navíc další dny, během nichž nesmějí vykonávat svou funkci.

Portský prezident Jorge Nuno Pinto da Costa dostal kvůli své účasti v úplatkářském skandálu ze sezony 2003/04 dvouletý trest působení ve fotbale, přesto několikrát reprezentoval svůj klub na tiskových konferencích. Za to dnes dostal k původnímu distanci další čtyři měsíce.

Podobně se provinil také šéf Benfiky Luís Filipe Vieira, jenž navzdory trestu v jednom utkání intervenoval jménem svého klubu u rozhodčího. Za to mu byla suspendace prodloužena o 45 dnů.

Témata:  sport, fotbal, Benfica, portoKlasická verze
Mobilní verze