David Beckham
TOP VIDEA
NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka bodoval pohotovou reakcí nohou NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka bodoval pohotovou reakcí nohou
BEST OF LIGA NARUBY: bitka na Slovácku a zazděný brejk roku proti Spartě BEST OF LIGA NARUBY: bitka na Slovácku a zazděný brejk roku proti Spartě
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO - Tottenham a Manchester City usilují o Davida Beckhama. Oba týmy nabízejí anglické hvězdě zlepšení nálady po problémech v Los Angeles.Beckham musel čelit vlastním fanouškům poté, co byli naštváni za jeho výroky během půlročního hostování v AC Milán.

Oba týmy z Premier League doufají, že by mohly hvězdného záložníka získat v říjnu, kdy v zámoří končí sezona.

To by znamenalo, že by Beckham přišel o více než půlku ze svého megakontraktu (125 milionů liber), který v MLS uzavřel v roce 2007.

 

David BeckhamDavid Beckham

Na druhou stranu by mohl podepsat novou smlouvu jako volný hráč a Spurs i City jsou připraveni nabídnout mu dvouletý kontrakt.

Přestup by zvýšil šance Beckhamova účinkování na Mistrovství světa, které se bude hrát příští rok v Jihoafrické republice.

Fabio Capello, trenér anglické reprezentace, se již dříve nechal slyšet, že Beckham musí hrát v Evropě, aby mohl být součástí týmu.

Hráč je však skálopevně přesvědčen, že s fanoušky bude bez problémů vycházet.

 

To i přes konflikt, který měl v poločase přátelského utkání právě s AC Milán.Beckham musel čelit nadávkám fanoušků a sám rozhodně svýmy výroky nezůstal pozadu.

Po zápase však řekl, že většina fanoušků byla skvělá. A to i přes to, že někteří měli transparenty se slovy "Zrádce" nebo "Judas".

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze