Pět gólů = páté místo. Valencie rozstřílela v přímém souboji Málagu

0
Zimák k play off NHL. Lener i analytik tipují postup Bostonu. V čem se Nečas blíží Pastovi?
Mám rád, když Ostrava žije Baníkem, říká Buchta. Je rychlejší než Tanko?

Celkem šest branek přinesl přímý duel o páté místo ve španělské fotbalové lize, v němž Valencie na závěr sobotního programu rozstřílela Málagu 5:1.

První čtyři góly nastřílela Valencie během šesti minut, v rozmezí 25. a 31. minuty se trefili Daniel Parejo, dvakrát Roberto Soldado a Sergio Canales.

Ještě před přestávkou dala svůj jediný gól i Málaga, když prohru mírnil Júlio Baptista. Ve druhé půli však znovu zvýraznil skóre Éver Banega.

VIDEO | Valencie - Málaga 5:1

Španělská fotbalová liga - 32. kolo:
Granada - Valladolid 1:1 (73. El Arábí - 59. Ebert), Real Madrid - Betis Sevilla 3:1 (45. a 90.+1 Özil, 57. Benzema - 73. Molina z pen.), FC Barcelona - Levante 1:0 (84. Fábregas), Valencie - Málaga 5:1 (28. a 30. z pen. Soldado, 25. Parejo, 31. Canales, 56. Banega - 45. Júlio Baptista).