18. ledna 2017 • 23:08

Druhá prohra v řadě! Real nestačil doma na Celtu a čelí vyřazení z poháru

Autor: pod
0
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews
Zima dohnal(a) Slavii, Trpišovského díl viny. Sparta má víc herní nadstavby

Čtyřicet zápasů neprohráli, aby pak padli hned dvakrát za sebou. Fotbalisté Realu Madrid nezvládli po ligové prohře v Seville ani domácí duel poháru Copa del Rey, když nestačili na Celtu Vigo. „Bílý balet“ dostal ve druhém poločase dva góly a naopak jeho jediný vstřelil Marcelo. Prohra 1:2 tak favoritovi výrazně komplikuje postup, v odvetě na půdě Celty Vigo musí soupeři porážku vrátit.

Real byl v prvním poločase lepším týmem, ale gól nedal. A tak se jako první radovali po přestávce hosté, které poslal po velké chybě Marcela do vedení Iago Aspas. Brazilec ale hrubku napravil o pár minut později, když vyrovnal na 1:1.

Jenže hned minutu poté už zase slavili hosté. Další chybu defenzivy „bílého baletu“ tentokrát vytrestal Jonny a Celta vedla 2:1. Protože v závěru nepochopitelně zklamal před prázdnou brankou domácí Benzema, stav už se nezměnil.

Real si tak poveze do odvety na stadion Celty Vigo manko po prohře 1:2.

První zápasy čtvrtfinále Copa del Rey

Real Madrid - Celta Vigo 1:2

Alcorcón - Deportivo Alavés 0:2

SESTŘIH La Ligy: Sevilla - Real Madrid 2:1. Konec velké série Ronalda a spol. po 40 zápasech