Autor: jon, iSport.cz
0
Kdo je favoritem finále hokejové extraligy a jaké faktory mohou rozhodnout?
Zdrcený Trpišovský, Hranáč je teď NEJ stoper ligy. Co Svědík a plzeňská stopa?

Pohoda, klídek, čtyři góly a domů. Navíc kopec zábavy při parádních fotbalových kouscích. Barcelona v nedělním ligovém kole bez problémů přejela Eibar 4:0. Prosadili se Lionel Messi, Luis Suárez i Neymar. Uruguajský forvard svému argentinskému kapitánovi navíc branku nádherně připravil, Messi měl zase prsty v úvodní trefě Denise Suáreze i v té závěrečné z kopačky Neymara.

Domácí Eibar se sympaticky snažil o otevřenou partii. Příliš problémů ale hostujícím hvězdám neztropil. Po půlhodině hry se prosadil střídající Denis Suárez . První střelu Messiho domácí obrana ještě zvládla zablokovat, na následný přesný pokus mladého záložníka už nezvládl nikdo reagovat.

Eibar - Barcelona: Favorit jde do vedení! Parádní střelou se prosadil Denis Suárez

Pěkné fotbalové kousky si hostující hvězdy schovaly do druhého poločasu. V 50. minutě přišla druhá gólová akce. Messi se rozběhl k domácí brance a poslal balon na Suáreze. Pak tryskovým zrychlením naběhl do soupeřovy šestnáctky. Suárez načasoval milimetrový centr přesně na Messiho kopačku a ten proměnil. Parádní akce!

Eibar - Barcelona: Messi si naběhl na centr Luise Suáreze a zvýšil vedení

V 68. minutě se prosadil Luis Suárez. Svým ohromným důrazem, kvůli kterému ho nesnáší snad všichni stopeři na světě. V souboji na hraně pravidel zboural posledního obránce Eibaru, sebral míč a pelášil sám na branku. Se zakončením problém nebyl a přesnou střelou přidal uklidňující třetí branku.

Eibar - Barcelona: Luis Suárez sebral míč stoperovi a srovnal gólový účet s Messim

Gólový účet zápasu završil Neymar . Na krásný balon z pravé strany do vápna nabíhali Messi i Neymar. Argentinský kápo si všiml, že za ním sprintuje lépe postavený útočník a míč nechal proběhnout. Zcela volný brazilský šutér, v posledních měsících bojující se slabší produktivitou, se tentkrát nemýlil a zamířil přesně.

Barcelona zvítězila zcela hladce 4:0, na 3. místě tabulky ztrácí bod na Sevillu a dva na vedoucí Real. Boj o titul je tedy stále zcela otevřený.

20. Granada 38 4 8 26 30:82 20

Eibar - Barcelona: ošklivý šlapák na Busquetse před šestnáctkou, v 10. minutě ho střídá Denis Suárez

Eibar - Barcelona: Messi dloubáčkem vyslal Suáreze, ten ve velké šanci selhal

Eibar - Barcelona: Messiho krásná zasekávačka, přihrávka na Luise Suáreze zblokována

Eibar - Barcelona: Ohromná šance Luise Suáreze, křižná střela skončila na tyči

Eibar - Barcelona: Neuznaná branka! Radost Eibaru stopl sporný ofsajd

Eibar - Barcelona: Messi uvolnil Neymara, téměř jistý gól zarazil sporný ofsajd

Eibar - Barcelona: Pumelice Pedra Leóna! Nejlepší hráč domácích protáhl Ter Stegena

0

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.