Přestřelka pro Barcelonu! V poháru zdolala Atlétiko a je v semifinále

0
Zimák k play off NHL. Lener i analytik tipují postup Bostonu. V čem se Nečas blíží Pastovi?
Mám rád, když Ostrava žije Baníkem, říká Buchta. Je rychlejší než Tanko?

Souboj dvou španělských gigantů podruhé ovládla Barcelona. Vyostřenou odvetu čtvrtfinále Španělského poháru s Atléticem Madrid vyhrála 3:2 a po vítězství 1:0 z prvního zápasu prošla do semifinále. Dvěma góly se na postupové výhře podílel Neymar, domácí dohrávali bez dvou vyloučených Gabiho a Maria Suáreze. Utkání jsme sledovali na iSport.cz ONLINE.

Atlético šlo dvakrát do vedení díky Fernandu Torresovi a proměněné penaltě Raúla Garcií, ale hosté ještě v první půli dokázali díky dvěma gólům Neymara a vlastní brance Mirandy skóre otočit. O přestávce začaly zejména na straně domácích pracovat emoce.

Kvůli poločasové potyčce byl vyloučen Gabi a krátce po pauze mohl jít předčasně ze hřiště i Arda Turan. Tureckého záložníka vytočilo, že na něj nebyl neodpískal faul a hodil po asistentovi rozhodčího kopačku. Jeho vystoupení ale rozhodčí ohodnotil pouze žlutou kartou.

Trápení Atlétika dokonal šest minut před koncem Suárez , který kopnul Lionela Messiho a po druhé žluté byl vyloučen.

Hosté: 9. Neymar, 38. Miranda (vl.), 41. Neymar

Domácí: Oblak – Juanfran (58. Gámez), Miranda, Giménez, Siqueira – Gabi (C), M. Suárez – Griezmann (46. Níguez), Raúl García, Turan (63. Cani) – Torres.

Hosté: Ter Stegen – Alves, Piqué, Mascherano (62. Mathieu), Alba – Busquets – Rakitič (70. Rafinha), Iniesta – Messi, L. Suárez, Neymar (77. Pedro).

Domácí: García, Gabi, Gabi (č), Turan, Suárez, Siqueira, Giménez, Suárez (č)

Hosté: Maschrano, Messi, Alves

Gil Manzano – Rodríguez, Laso.

Estadio Vicente Calderón, Madrid

Čtvrtfinále Španělského fotbalového poháru - odveta:

Atlético Madrid - Barcelona 2:3 (1. Torres, 30. R. Garía z pen. - 9. a 41. Neymar, 38. vlastní Miranda), první zápas 0:1, postoupila Barcelona.

Utkání Atlético Madrid - Barcelona jsme sledovali ONLINE ZDE »

Fernando Torres otevřel skóre odvety čtvrtfinále Španělského poháru Atlétika proti Barceloně