20. prosince 2015 • 17:52

Vánoční nadílka od Realu. Oslabené Vallecano dostalo DESET gólů

Gareth Bale dal v dresu Realu Madrid do sítě Vallecana čtyři góly a Bílý balet vyhrál 10:2.
Plzeň - Dukla: V Plzni uctili památku Františka Rajtorala minutovým potleskem Plzeň - Dukla: V Plzni uctili památku Františka Rajtorala minutovým potleskem
Češi nastříleli Švédsku nejvíce branek v historii. Byl to ale jen přátelák, uvidí se za týden, mírní euforii Voráček Češi nastříleli Švédsku nejvíce branek v historii. Byl to ale jen přátelák, uvidí se za týden, mírní euforii Voráček

Štědrý den teprve přijde, fotbalisté týmu Rayo Vallecano už svou nadílku dostali. Real Madrid jim totiž nasypal v utkání španělské ligy potupných deset gólů. Čtyřmi góly se blýskl Gareth Bale, hattrick zaznamenal Benzema, dva kousky pak přidal Cristiano Ronaldo.

A pak že balet nemůže koncertovat… Tedy alespoň Bílý balet to dokáže. O tom po neděli nemůže nikdo pochybovat. Vallecano sice vedlo na hřišti Realu po dvanácti minutách 2:1, jenže pak byli dva jeho hráči potrestaní červenou kartou a v oslabení se hosté totálně rozsypali.

A nakonec dostali potupných deset gólů. Jako by chtěl Real trumfnout alespoň na ligové úrovni triumf Barcelony na MS klubů…

Španělská fotbalová liga - 16. kolo:
Real Madrid - Vallecano 10:2
Branky: 25., 41., 61. a 70. Bale, 48., 80. a 90. Benzema, 30. z pen. a 53. Ronaldo, 3. Danilo - 10. Amaya, 12. Jozabed)

Bilbao - Levante 2:0
Branky: 55. San José, 82. Williams

Granada - Vigo 0:2
Branky: 21. Orellana, 45. Aspas

San Sebastian - Villarreal 0:2
Branky: 27. a 88. Denis Suárez

Témata:  sportfotbalšpanělskoliga

1.  Barcelona 35 25 6 4 104:33 81