11. září 2016 • 22:37

SESTŘIHY: Barcelona doma prohrála s nováčkem! Real i Atlético dominovaly

Slavia je mistr! Takhle na Strahově převzala pohár pro ligového šampiona Slavia je mistr! Takhle na Strahově převzala pohár pro ligového šampiona
Šilhavý pod vodopádem! Hráči Slavie ho zlili na tiskové konferenci Šilhavý pod vodopádem! Hráči Slavie ho zlili na tiskové konferenci

Fotbalisté Barcelony naprosto nečekaně nezvládli domácí zápas s Deportivem Alavés a ve 3. kole La Ligy na domácí půdě prohráli 1:2. To madridské kluby své zápasy zvládly, Atlético zničilo Celtu Vigo 4:0 a Real porazil Osasunu 5:2. Hektický závěr viděli fanoušci v Seville, kde domácí v souboji s Las Palmas ještě dvě minuty před koncem prohrávali 0:1, ale nakonec vyhráli 2:1.

Barcelona - Deportivo Alavés 1:2

Branky: 46. Mathieu - 39. Deyverson, 64. Gómez

Alavés zužitkoval první výraznou šanci, když v 39. minutě po Kikově centru z pravé strany Deyverson překonal gólmana Cillessena. Ihned po přestávce srovnal po Neymarově rohovém kopu stoper Mathieu. Hosté pak sice v 51. minutě znovu rozvlnili barcelonskou síť, gól však nebyl uznán pro ofsajd. Přesto nováček soutěže nakonec vedení vrátil na svoji stranu, neboť se v 64. minutě obranou prodral Gómez a chladnokrevně zakončil.

720p 480p 360p 240p
SESTŘIH La Ligy: FC Barcelona – Deportivo Alavés 1:2. Senzační výhra nováčka

Real Madrid - Osasuna 5:2

Branky: 6. Ronaldo, 40. Danilo, 45.+1 Ramos, 56. Pepe, 62. Modrič - 64. Riera, 78. García

V šesté minutě zápasu předložil Bale přihrávku před bránu Ronaldovi a portugalský útočník proměnil v gól svoji první střelu v novém ročníku La Ligy. Odstartoval tak kanonádu, neboť na něj navázali už v prvním poločase Danilo a Ramos. Po změně stran přidali další dvě trefy Pepe a Modrič. Za stavu 5:0 domácí polevili a nechali Osasunu dvakrát zasáhnout, když se prosadili Riera a García.

SESTŘIH La Ligy Real Madrid - Osasuna 5:2. Favorit si zastřílel

Celta Vigo - Atlético Madrid 0:4

Branky: 73. a 81. Griezmann, 53. Koke, 89. Correa

Povedený zápas prožil nejlepší střelec mistrovství Evropy ve Francii Antoine Griezmann, jenž nejprve asistoval Kokemu a následně sám přidal dvě trefy.

Celta Vigo - Atlético Madrid: Debakl. Correa zvýšil na 4:0 pro hosty

Celta Vigo - Atlético Madrid: Griezmann řádil! Přidal svůj druhý gól a předvedl tradiční oslavu

Celta Vigo - Atlético Madrid: První trefa v nové sezoně! Griezmann se prosadil hlavou

Celta Vigo - Atlético Madrid: Paráda! Griezmann skvěle nahrál, Koke s klidem proměnil

Sevilla - Las Palmas 2:1

Branky: 89. Sarabia z pen., 90.+4 Fernández - 16. Tanausu

Na hřišti těžkého soupeře vedlo Las Palmas od 16. minuty, kdy se povedenou střelou k tyči prezentoval Tanausu. Sevilla ale zejména v druhém poločase zvýšila tlak a v závěru dokázala zápas otočit. Nejprve po Bigasově faulu ve vápně využil pokutový kop Sarabia, ve čtvrté minutě nastavení dokonal obrat Fernández.

Sevilla - Las Palmas: Euforie! Fernandez v poslední vteřině strhl vítězství na stranu Sevilly

Sevilla - Las Palmas: Sporná penalta pro domácí! Bigas šel ven a Sarabia proměnil

Sevilla - Las Palmas: Nádhera. Tana si navedl míč a přesnou střelou poslal hosty do vedeníwqqqqs

Valencia - Betis 2:3

Branky: 75. Rodrigo, 78. Garay - 38. a 90.+2 Castro, 54. Joaquín

Valencia - Betis Sevilla: Gól! Rubén Castro zmrazil domácí gólem v nastavení

San Sebastian - Espaňol Barcelona 1:1

Branky: 78. Willian José - 62. Piatti

Real Sociedad - Espanyol: Vyrovnáno! Willian José si parádně naskočil a dal na 1:1

Real Sociedad - Espanyol: Chyba domácích! Piatti ji využil a hosté vedli 1:0

Málaga - Villarreal 0:2

Branky: 33. Costa, 44. Sansone

Čtvrtý tým minulé sezony Villarreal si připsal první výhru, když v Málaze zvítězil 2:0 po gólech Costy a Sansoneho.

Málaga - Villarreal: Chudák Kameni. První střelu Sansoneho chytil, ale na dorážku neměl

Málaga - Villarreal: To byla rána! Costa vypálil a nedal domácímu Kamenimu šanci

Gijón - Leganés 2:1

Branky: 17. Cases, 43. Čop z pen. - 58. Rico

Gijón - Leganés: Domácí zvýšili náskok! Duje Čop proměnil penaltu

Granada - Eibar 1:2

Branky: 76. Kravec - 43. León, 90.+4 Enrich

Granada - Eibar: Kuriózní gól! Pedro León skákavou střelou zaskočil Ochou

La Coruňa - Bilbao 0:1

Branka: 41. García