16. října 2016 • 12:01

Zastínili hvězdy! Podívejte se, jak pálili náhradníci Rafinha, Gaitán a Isco

Sport proti simulování: Známé firmy Krmenčík nebo Přikryl i nováček Ljevakovič Sport proti simulování: Známé firmy Krmenčík nebo Přikryl i nováček Ljevakovič
LIGA NARUBY: Škoda vs. Škoda, Theo Hušbauer a rozvážný hasič LIGA NARUBY: Škoda vs. Škoda, Theo Hušbauer a rozvážný hasič

Když dostaneš šanci, musíš ji využít! Tohle borci z Barcelony, Realu Madrid a Atlétika Madrid dobře ví. Názorně to ukázali v sobotu. Náhradníci, kteří obvykle nepatří do základní sestavy, totiž zářili a zastínili i mnohem zvučnější hvězdy. Podívejte se, jak se prosadil Rafinha z Barcelony, čím okouzlil záložník Real Isco a jak pálil Nicolas Gaitán za Atlético.

digi tv

Rafinha potvrdil formu

Za normálních okolností sedí pouze na lavičce a šance dostává maximálně v průběhu hry. Ono ofenziva Barcelony je prostě nabitá. Jenže v tuto chvíli si Rafinha jednoznačně říká o základní sestavu. Je totiž hodně produktivní.

V La Lize zatím zasáhl do pěti zápasů, celkem odehrál 299 minut. A protože v sobotu dal dva góly do sítě Deportiva La Coruňa, má už na kontě čtyři branky. To dává parádní průměr jeden gól každých 75 minut.

720p 480p 360p 240p
Barcelona - La Coruňa: To je forma! Rafinha procedil míč do branky a domácí vedli 1:0

Barcelona - La Coruňa: Druhý gól pro Rafinhu! Domácí záložník se prosadil v pádu

Gaitánovy první góly

Zatímco Rafinha už dobrou formu prokazuje pár týdnů, letní posile Atlétika Madrid Nicolasi Gaitánovi se zatím moc nedařilo. Z pozice náhradníka se neprosazoval. To se ale v sobotu změnilo.

Gaitán nastoupil do duelu s Granadou a na gól nečekal ani minutu! Tak rychle si připsal svůj první gól za Atlético. Netrvalo dlouho a Argentinec slavil podruhé. Tentokrát se prosadil tvrdou střelou.

Atlético Madrid - Granada: Gól po minutě na hřišti! Gaitán zvýšil už na 4:1

Atlético Madrid - Granada: Další paráda domácích! Carrasco tentokrát nahrával, druhý gól dal Gaitán

Iscova paráda

Španělský záložník nezažívá v Realu ideální období už více než sezonu. Nepatří totiž mezi základní stavební kameny a tak se nechal slyšet, že pokud se neprosadí v této sezoně, nejspíš z Realu odejde.

Isco nicméně v sobotu ukázal, že na základní sestavu má. Nejdříve zakončil pohledný brejk Realu a pak přišla skutečná paráda. Talentovaný záložník se prosadil technickou střelou do šibenice, když zvyšoval na 5:1.

Betis - Real Madrid: Úchvatný brejk! Ronaldo našel Pepeho, ten vyšperkoval na Isca a bylo to 4:0

Témata:  sportfotbalLa LigaIscoRafinhaGaitán

1.  Real 14 10 4 0 37:12 34
2.  Barcelona 14 8 4 2 34:15 28
3.  Sevilla 14 8 3 3 25:20 27
4.  Atlético 14 7 4 3 28:11 25
5.  Villareal 14 6 5 3 19:10 23
6.  Real Sociedad 14 7 2 5 23:19 23
7.  Bilbao 14 7 2 5 20:17 23