Barcelona je ve finále poháru. Sudí vyloučil tři hráče a sebral gól Atlétiku

0
Nezmarova vize a Kaniovy peníze: nový Liberec. Co Kulenovič a Slavia?
Draft NFL bude honbou na quarterbacky, můžou být hvězdy i propadáky

Fotbalisté Barcelony si čtvrtým rokem po sobě zahrají ve finále Španělského poháru. V domácí odvetě s Atléticem Madrid stačila obhájcům trofeje k postupu remíza 1:1, poté co v minulém týdnu zvítězili v Madridu 2:1. Barcelona může v pohárové soutěži završit 27. května hattrick, její soupeř vzejde ve středu z dvojice Alavés - Celta Vigo.

Stejně jako v prvním utkání otevřel skóre barcelonský kanonýr Luis Suárez. Na jeho branku navázal v 59. minutě hostující Antoine Griezmann, ale pomezní sudí chybně signalizovali ofsajdové postavení a regulérní branku Atlétiku neuznali.

Závěr utkání byl velmi divoký. Vyloučen byl útočník Barcelony Luis Suárez

Vyrovnání tak přišlo až v 83. minutě, kdy se prosadil Kevin Gameiro, který o čtyři minuty dříve neproměnil penaltu.

V té době hrály už oba týmy v deseti, protože domácí Sergi Roberto v 57. a Yannick Carrasco v 70. minutě dostali druhou žlutou kartu. Navíc v 90. minutě musel ze hřiště po druhém napomenutí i Suárez.