1. března 2017 • 12:13

SESTŘIHY: Oslabený Eibar zachránil bod v nastavení, Valencia slaví

Mountfield HK - Kometa Brno: Nečas po bleskové akci otevírá skóre, 0:1. Gól bruslí prošel Mountfield HK - Kometa Brno: Nečas po bleskové akci otevírá skóre, 0:1. Gól bruslí prošel
Fanoušci Komety o cenách lístků: Prasárna, mluví to o inteligenci vedení Hradce Fanoušci Komety o cenách lístků: Prasárna, mluví to o inteligenci vedení Hradce

Fotbalisté San Sebastianu přišli ve třetí nastavené minutě o vítězství 2:1 v baskickém derby nad Eibarem, jež by je posunulo na čtvrté místo tabulky španělské ligy. O vyrovnání na 2:2 se postaral krátce před závěrečným hvizdem Pedro León. Těsnou výhru 1:0 si připsala Valencia, zatímco Malaga ztratila vedení s Betisem a padla 1:2.

Hosté: 26. Escalante, 90+3. León

Domácí: Rulli – Odriozola Arzallus, Navas, I. Martínez, Berchiche – Prieto (C), Illarramendi, Zurutuza (60. Granero) – Vela (87. Canales), Juanmi, Oyarzabal.

Hosté: Y. Rodríguez – Arbilla, Lejeune, Ramis, Luna – Dani García (C) – León, Escalante (73. Enrich), Rivera, Inuj (55. dos Santos) – Peña (84. Bébé).

Domácí: Toño, Canales, Concha, González, Granero, Bautista, Zaldúa

Hosté: Areitio, Bébé, dos Santos, Dorrio, Enrich, Gálvez, González

San Sebastian tak nedotáhl k vítězství zápas, v němž dvakrát vedl. Na gól Juanmiho ze 14. minuty zareagoval o dvanáct minut později Gonzalo Escalante a tři body Realu Sociedad nepřinesla ani proměněná penalta Carlose Vely ze 67. minuty.

Oba týmy dohrávaly o deseti. Do kabin museli po druhé žluté kartě hned po přestávce hostující Florian Lejeune a po necelé hodině hry domácí Juanmi. Autor prvního gólu utkání přitom dostal první žlutou kartu za to, že si po vstřelené brance vyhrnul dres, aby uctil památku dvacetiletého mladíka ze své rodné provincie, který zemřel o víkendu na leukémii.

San Sebastian se po remíze bodově dotáhl na čtvrté Atlético, ale zůstal pátý. Madridský tým má navíc čtvrteční zápas 25. kola k dobru. Eibar je sedmý se stejným bodovým ziskem jako šestý Villarreal.

720p 480p 360p 240p
Real Sociedad - Eibar: León vyrovnává v poslední minutě nastavení na 2:2

Real Sociedad - Eibar: Carlos Vela proměňuje nařízenou penaltu!

Real Sociedad - Eibar: Juanmi okatě a zbytečně zatáhl soupeře za dres a viděl druhou žlutou

Hosté: 48. Martin, 74. A. Sanabria

Domácí: Kameni – Miguel Torres, L. Hernández, Demichelis, J. P. Carlos – Camacho, José Rodríguez (76. En Nesyri) – Keko (57. Jony), Fornals, G. Castro (66. Ontiveros) – Charles.

Hosté: Adán – R. Navarro (81. Cejudo), Bruno González, Pezzella, Tosca, Á. Martínez – Brašanac, Pardo (71. Alegría), Martin, Gutiérrez (46. D. Ceballos) – A. Sanabria.

Hosté:

Domácí: Diego Alves – Cancelo, Garay, Mangala, Gayá – Soler, E. Pérez, Parejo – Munir (90+1. Gil), Zaza, Bakkali (80. Latorre).

Hosté: Herrerín – Díaz, Insua, Siovas, Marín (46. Tito) – R. Pérez, A. Martín – Samu García, Unai López (55. El Zhar), Machís – Bueno (73. Guerrero).

Domácí: Santos, Suárez, Doménech, Medrán, Latorre, Mir, Gil

Hosté: Champagne, Tito, Bustinza, Mantovani, Guerrero, Luciano, El Zhar

Valencia - Leganés: Herrerín drží naděje Leganésu. Hostující brankář se blýskl proti střeel Solera

Valencia - Leganés: Gól! Mangala se dostal po rohu do zakončení a na druhý pokus překonal Herrerína

1.  Real 27 20 5 2 71:28 65
2.  Barcelona 28 19 6 3 81:25 63
3.  Sevilla 28 17 6 5 52:34 57
4.  Atlético 28 16 7 5 52:23 55
5.  Villareal 28 13 9 6 39:20 48
6.  Real Sociedad 28 15 3 10 42:39 48
7.  Bilbao 28 13 5 10 35:32 44
8.  Eibar 28 11 8 9 44:39 41