6. července 2015 • 21:41

Gecov podepsal ve Wroclawi. Bude hrát na stadionu, kde slavili Češi

TOP VIDEA
Plzeň - Dukla: V Plzni uctili památku Františka Rajtorala minutovým potleskem Plzeň - Dukla: V Plzni uctili památku Františka Rajtorala minutovým potleskem
Češi nastříleli Švédsku nejvíce branek v historii. Byl to ale jen přátelák, uvidí se za týden, mírní euforii Voráček Češi nastříleli Švédsku nejvíce branek v historii. Byl to ale jen přátelák, uvidí se za týden, mírní euforii Voráček
VŠECHNA VIDEA ZDE

VÍME PRVNÍ | Česká reprezentace tu na EURO v roce 2012 odehrála s úspěchem celou základní skupinu. Teď se polská Wroclaw stane domovem dalšího českého fotbalisty. Marcela Gecova. Dnes odpoledne byl potvrzen příchod 27letého záložníka do klubu Slask, kde podepsal dvouletou smlouvu.V Rapidu Bukurešť mu doběhl půlroční kontrakt, v létě se stal volným hráčem. Ale bez práce nezůstane, odedneška je Marcel Gecov hráčem ambiciózního Slasku Wroclaw, který se v minulé sezoně Ekstraklasy umístil na čtvrtém místě.

„Pro Marcela je to dobrá adresa, solidní klub,“ potvrzuje dvouleté usazení v Polsku Gecovův manažer Jiří Müller. Slask díky dobrému umístění čeká předkolo Evropské ligy.

Gecov strávil minulé jaro v Rapidu Bukurešť, kde hned ve svém prvním utkání zařídil gólem výhru 1:0 nad úhlavním nepřítelem Steauou. Celkem zapsal sedmnáct startů a tři trefy, přesto se s týmem neubránil pádu do druhé ligy. 

Témata:  sportfotbalwroclawmarcel gecovpolsko