Rivaldové řádili v divizi! Slavný otec a jeho syn se postarali o tři góly

Autor: ija
0
PRVNÍ DOJEM: Jágr v kondici, Kladno jede. Smoleňák vzýval pána z Vysočiny
Samek o Slavii a italském trápení: Těžký půlrok. Řešil se návrat do Česka

To se hned tak nevidí! Rodině Rivaldů se podařil husarský kousek v zápase druhé brazilské divize, kdy se postarala o všechny tři góly týmu Mogi Mirim. Skóroval jak mistr světa z roku 2002, tak i jeho dvacetiletý syn. Mogi Mirim vyhráli nad Macae 3:1.

Třiačtyřicetiletý Rivaldo, který se svého času prosadil nejen v brazilské reprezentaci, ale i v Barceloně, se nedávno po patnácti měsících vrátil do soutěžního fotbalu a dokazuje, že to pořád umí.

Ve 3. minutě poslal do šance syna Rivaldinha, v 17. minutě sám proměnil penaltu a nakonec přihrál i na druhou branku svého potomka.

V klubu ze Sao Paula, jehož je nyní i předsedou, vykročil Rivaldo v roce 1992 do velkého fotbalu.

Největší úspěchy slavil v dresu AC Milán, s nímž vyhrál Ligu mistrů i Superpohár. V národním týmu odehrál 75 zápasů a v roce 2002 se s ním radoval z titulu mistrů světa. O čtyři roky dříve získal s Brazílií na světovém šampionátu stříbro, z olympijských her v Atlantě má bronz.