15. července 2015 • 12:57

Rivaldové řádili v divizi! Slavný otec a jeho syn se postarali o tři góly

Rodinné gólové představení přichystali fanouškům ve druhé brazilské lize bývalý mistr světa Rivaldo a jeho syn
Zlín - Plzeň: Případ pro jestřábí oko! Diop hlavičkoval o břevno na zem, gól to není Zlín - Plzeň: Případ pro jestřábí oko! Diop hlavičkoval o břevno na zem, gól to není
Krčmář ovládl titulový zápas na Heroes Gate. Podívejte se na celý duel Krčmář ovládl titulový zápas na Heroes Gate. Podívejte se na celý duel

To se hned tak nevidí! Rodině Rivaldů se podařil husarský kousek v zápase druhé brazilské divize, kdy se postarala o všechny tři góly týmu Mogi Mirim. Skóroval jak mistr světa z roku 2002, tak i jeho dvacetiletý syn. Mogi Mirim vyhráli nad Macae 3:1.

Třiačtyřicetiletý Rivaldo, který se svého času prosadil nejen v brazilské reprezentaci, ale i v Barceloně, se nedávno po patnácti měsících vrátil do soutěžního fotbalu a dokazuje, že to pořád umí.

Ve 3. minutě poslal do šance syna Rivaldinha, v 17. minutě sám proměnil penaltu a nakonec přihrál i na druhou branku svého potomka.

V klubu ze Sao Paula, jehož je nyní i předsedou, vykročil Rivaldo v roce 1992 do velkého fotbalu.

Největší úspěchy slavil v dresu AC Milán, s nímž vyhrál Ligu mistrů i Superpohár. V národním týmu odehrál 75 zápasů a v roce 2002 se s ním radoval z titulu mistrů světa. O čtyři roky dříve získal s Brazílií na světovém šampionátu stříbro, z olympijských her v Atlantě má bronz.

Témata:  sportfotbalRivaldobrazílievideo