19. srpna 2015 • 15:11

Vzteklý Kweuke! Exsparťan nadával kouči, který mu zakázal penaltu

Autor: ,
Leonarda Kweukeho pořádně vytočil trenér vlastního týmu, který ho chtěl odvolat z penalty
TOP VIDEA
Slavia je mistr! Takhle na Strahově převzala pohár pro ligového šampiona Slavia je mistr! Takhle na Strahově převzala pohár pro ligového šampiona
Šilhavý pod vodopádem! Hráči Slavie ho zlili na tiskové konferenci Šilhavý pod vodopádem! Hráči Slavie ho zlili na tiskové konferenci
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ztratil se z očí českých fanoušků, ale také v Turecku umí Leonard Kweuke k sobě stále přitáhnout pozornost. V prvním kole nové sezony otočil bývalý útočník Sparty za Rizespor skóre v utkání s Genclerbirligi (3:2) dvěma góly v posledních minutách. Jenže místo radosti měl v očích vztek.Málem se i pustil do rvačky s trenérem vlastního týmu Hikmetem Karamanem, který mu chtěl zakázat zahrávání pokutového kopu. Ke sporu došlo v 87. minutě, kdy hosté prohrávali 1:2. Navzdory tomu, že na Kweukeho trenér volal od čáry, ať přenechá penaltu určenému spoluhráči, kamerunský kanonýr jakoby neslyšel.

VIDEO | Kweuke šel zahrávat penaltu, i když mu to kouč zakázal

Míč si postavil na značku a penaltu s přehledem proměnil, ale místo radostných gest se zlostně díval směrem k trenérovi a neodpustil si ani několik vulgárních nadávek směrem k lavičce. Jeden ze spoluhráčů ho musel přidržet, aby nešel vlastního trenéra napanout. Incident však zřejmě Kweukeho správně nabudil, o tři minuty později se totiž trefil znovu a dovršil obrat.

Jenže Kweuke nebyl rozhodně za hrdinu. V klubu, kam přestoupil ze Sparty před dvěma lety, trénuje nyní individuálně a čeká, jak ho vedení za nedisciplinovanost potrestá.

VIDEO | Kweukeho druhý gól v zápase