17. ledna 2016 • 17:40

Necid a Sivok řádili za Bursaspor, góly zařídili vítězství 4:2

Tomáš Necid se z pokutového kopu nemýlil
Dukla - Karviná: Šisler uklouzl po míči a atakoval rohový praporek Dukla - Karviná: Šisler uklouzl po míči a atakoval rohový praporek
Krčmář ovládl titulový zápas na Heroes Gate. Podívejte se na celý duel Krčmář ovládl titulový zápas na Heroes Gate. Podívejte se na celý duel

Čeští reprezentanti Tomáš Necid a Tomáš Sivok pomohli svými góly Bursasporu otočit v turecké fotbalové lize zápas s Trabzonsporem. Jejich tým zvítězil 4:2 a připsal si druhou výhru za sebou po předchozí sérii šesti porážek. V tabulce si Bursaspor mírně polepšil na 13. místo.

Necid, který přispěl gólem i k minulé výhře nad Mersinem, dnes skóroval z penalty a zaznamenal devátou ligovou trefu v sezoně. Bursaspor už po sedmi minutách prohrával s desátým týmem tabulky 0:2, ale ještě do poločasu stihl vyrovnat. Necid upravil na 2:2 ve 40. minutě.

Vítězný gól dal Sivok v 71. minutě. Český obránce rozjásal fanoušky svým typickým způsobem - přesnou hlavičkou po standardní situaci, kterou rozehrál slovenský záložník Miroslav Stoch, a přihrávce hlavou od kapitána Serdara. Pro Sivoka to byla první branka v turecké lize za Bursaspor, kam přišel loni v létě z Besiktase.

Témata:  sportfotbalNecidsivokbursaspor