Trenér Vrba v Rusku opět bodoval. Machačkala vyhrála v Kazani

Trenér Pavel Vrba
Chomutov - Třinec: Euforie u Pirátů! Černý kůň extraligy postupuje do semifinále Chomutov - Třinec: Euforie u Pirátů! Černý kůň extraligy postupuje do semifinále
Nad áčkem nepřemýšlím, řekl Černý po hattricku za jednadvacítku Nad áčkem nepřemýšlím, řekl Černý po hattricku za jednadvacítku

Bývalý reprezentační trenér Pavel Vrba slaví v ruské fotbalové lize s Machačkalou druhou výhru za sebou. Jeho svěřenci vyhráli 2:1 na hřišti Kazaně, domácí v závěru nedali penaltu.

Kazaň přitom doma vedla po brance Kanunnikova, ale před poločasem srovnal Budkivskij a v 54. minutě rozhodl Ebecilio. Pět minut před koncem mohl srovnat Portňagin, ale neproměnil pokutový kop. Vrbova týmu se drží štěstí, penaltu nevyužili v minulém kole ani hráči Tuly.