+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
11. listopadu 2008 • 16:17

Rakouská sázkovka Brücknerovi věří

Autor:
Karel Brückner
TOP VIDEA
MOJE JEDENÁCTKA: Sestava z Prahy a Plzně. Tetour splnil přání Podanému MOJE JEDENÁCTKA: Sestava z Prahy a Plzně. Tetour splnil přání Podanému
Turecká radost! Dixon rozhodl přípravu s Českem trojkou v poslední vteřině Turecká radost! Dixon rozhodl přípravu s Českem trojkou v poslední vteřině
VŠECHNA VIDEA ZDE

Spekulace o odvolání Karla Brücknera z pozice trenéra rakouské fotbalové reprezentace se už promítly i do nabídky sázkových kanceláří.Například společnost Intertops.com věří, že český kouč u národního týmu zůstane - na to, že bude ještě 1. června 2009 ve funkci, vypsala nízký kurz 2:1.

Brücknerova pozice v Rakousku se podle tamního tisku zhoršila nejen po nevydařených vystoupeních v kvalifikaci, ale i minulý pátek odstoupením šéfa svazu Friedricha Sticklera, jenž si v létě českého kouče přivedl.

Dočasný Sticklerův nástupce Kurt Ehrenberger už také prohlásil, že nemůže zaručit, že Brückner zůstane u mužstva do konce jeho působení ve funkci. Dokonce se nechal slyšet, že by rád na lavičce reprezentačního týmu viděl bývalého trenéra vídeňské Austrie Dietmara Constantiniho.

Právě Constantini je podle Intertops.com největším favoritem na převzetí Brücknerovy funkce, má kurz 4:1. Po něm následují Brücknerův asistent Andreas Herzog (10:1), rakouská legenda Hans Krankl (20:1) a další jména až po "Císaře" Franze Beckenbauera, jenž má kurz značící nejnižší pravděpodobnost 200:1.

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze