+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
31. března 2011 • 16:20

Pomsta Shakiře: Real zakázal hrát její písničky!

Autor:
TOP VIDEA
Dukla - Mladá Boleslav: Z přímého kopu proměnil hned první výraznou situaci Jakub Podaný, 1:0 Dukla - Mladá Boleslav: Z přímého kopu proměnil hned první výraznou situaci Jakub Podaný, 1:0
Karlos Vémola: O táboře pro obézní a úrovni českého MMA Karlos Vémola: O táboře pro obézní a úrovni českého MMA
VŠECHNA VIDEA ZDE

To není jen sportovní rivalita, ale nefalšovaná a hluboká nenávist. Vztahy mezi španělskými fotbalovými velikány, Realem Madrid a Barcelonou, nejnověji dokumentuje spíše úsměvná historka.Bílý balet vydal zákaz na svém stadionu hrát písně od Shakiry (34). Důvod? Kolumbijská zpěvačka přeci chodí s oporou úhlavního nepřítele Gerardem Piquém (23).

Světová hudební hvězda oficiálně potvrdila vztah s obráncem Barcelony ve středu. O jejich lásce se spekulovalo už dlouho, Piqué dokonce před časem zveřejnil na internetu společný snímek.

Vedení Realu sice oficiální důvod embarga na písně kolumbijské krásky, která nazpívala i hymnu loňského světového šampionátu, tají, ale všem je to nad slunce jasné.

Přítelkyně jednoho z nenáviděných soků si už na San Bernabeu prostě neškrtne. A to je přitom Shakira fanynkou právě Bílého baletu...

Slavná zpěvačka Shakira, partnerka španělského obránce Piqueho.
Slavná zpěvačka Shakira, partnerka španělského obránce Piqueho.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze