Autor: bko
3
Co má Třinec a nemá Sparta? V čem selhali lídři poražených?
Střeďáci na EURO: Koho k Součkovi? Dilema s parťáky i rozestavením

FOTO, VIDEO - V argentinském San Juanu se sice teploty blíží téměř k nule, ale fotbalovým fanouškům na Copa América rozhodně zima není. Tyhle peruánské fanynky se dokonce při zápase svého týmu proti Uruguaji rozpálily natolik, že odhodily zábrany a ukázaly světu své bujné poprsí.

A není se co divit. Peruánci totiž proti semifinalistům mistrovství světa z Uruguaje ve svém úvodním duelu na šampionátu Jižní Ameriky od 23. minuty vedli.

Na konci prvního poločasu zchladil nadšení peruánských liverpoolský útočník Luis Suárez, ale další gól už nepadl a zápas skončil remízou 1:1.

Já mám ještě větší! Fanynky z Peru zahodily stud

Jihoamerické fanynky proslavila na světovém šampionátu Paraguajka Larrisa Riquelme, která na sebe ovšem nechce nechat zapomenout ani letos.

Už proto zopakovala svůj slib, že pokud se Paraguaji podaří Copu Amériku vyhrát, svlékne se pro všechny fanoušky...