+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
12. července 2011 • 21:16

Sparta představila nové dresy. Řepka nepřišel!

Autor:
TOP VIDEA
Jak dal bek Bayernu supergól patičkou? Běžel 74 metrů a třikrát si narazil Jak dal bek Bayernu supergól patičkou? Běžel 74 metrů a třikrát si narazil
Jícha se loučí s kariérou. Byla snová, teď chci být s rodinou, hlásí Jícha se loučí s kariérou. Byla snová, teď chci být s rodinou, hlásí
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTOGALERIE - S pompou a na světové úrovni představila pražská Sparta ve spolupráci s Nike své nové dresy na nadcházející sezonu. Do prostor Slovanského domu dorazil generální sportovní manažer Jozef Chovanec i hvězdy typu Lea Kweukeho, Marka Matějovského, Václava Kadlece či Jaromíra Blažka. Ten, na kterého se čekalo nejvíc, se však nedostavil. Židle pro Tomáše Řepku zůstala prázdná.Prezentaci nové výstroje pojala firma Nike skutečně velkoryse. Pro setkání s médii a následnou autogramiádu pro fanoušky si od Sparty vyžádala celou základní jedenáctku.„Takový požadavek jsme ještě na Spartu neměli,“ přiznala Lucie Grošaftová z public relations Nike.

Gólman Jaromír Blažek s replikou klubových dresůGólman Jaromír Blažek s replikou klubových dresů

Nakonec z Letné dorazilo hráčů jen deset: Jaromír Blažek, Ondřej Kušnír, Erich Brabec, Jakub Podaný, Manuel Pamič, Libor Sionko, Marek Matějovský, Václav Kadlec, Martin Juhar a Leo Kweuke.

Pokud by místo Podaného přišel Kamil Vacek, šlo by skutečně o sestavu, v jaké by Sparta mohla nastupovat.

Největší rébus sparťanského léta však zůstal nevyřešen. Kdo bude hrát vedle Ericha Brabce jako druhý stoper, to povedená akce ani nenaznačila. Tomáš Řepka mezi pozvanými byl, ale omluvil se z rodinných důvodů.

Odpoledne a celý večer totiž strávil s přítelkyní Vlaďkou Erbovou, se kterou oslavil její narozeniny.

„Čekají nás ještě dva přípravné zápasy. Zatím si netroufám odhadnout, kdo z nás bude hrát,“ uvedl Erich Brabec.

Václav Kadlec s novými dresy
Václav Kadlec s novými dresy

 Klasická verze
Mobilní verze