Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
28. května 2007 • 00:00

legionáři v akci

ZAZÁŘILI JAN KOLLER (Francie): Monaco-Nancy 2:0, odehrál celý zápas, v 9. minutě otevřel skóre LUMÍR SEDLÁČEK (Polsko): Plock-Gdyně 1:0, odehrál celý zápas, ve 40. minutě rozhodl svým gólem o vítězství MICHAL VÁCLAVÍK: Legia Varšava-Lubin 1:2, odchytal celý zápas a slaví se svým týmem titul HRÁLI Francie MAREK HEINZ: Sochaux-St. Etienne 1:0, nastoupil v 66. minutě JAROSLAV PLAŠIL: Monaco-Nancy 2:0, odehrál celý zápas DAVID ROZEHNAL: Lorient-Paris SG 0:1, odehrál celý zápas VLADIMÍR ŠMICER: Toulouse-Bordeaux 3:1, nastoupil v 77. minutě Itálie TOMÁŠ SIVOK: Udine-Palermo 1:2, odehrál celý zápas, vstřelil svůj první gól v italské lize Polsko PATRIK GEDEON: Plock-Gdyně 1:0, odehrál celý zápas TOMÁŠ MICHÁLEK: Plock-Gdyně 1:0, odehrál celý zápas DANIEL RYGEL: Lech Poznaň-Wodzislaw 0:0, hrál do 85. minuty Rusko MARTIN JIRÁNEK: Chimki-Spartak Moskva 3:0, odehrál celý zápas RADOSLAV KOVÁČ: Chimki-Spartak Moskva 3:0, odehrál celý zápas ROMAN LENGYEL: Krasnodar-Tomsk 2:1, odehrál celý zápas Turecko TOMÁŠ ABRAHÁM: Manisaspor-Denizlispor 0:0, odehrál celý zápas LUKÁŠ ZELENKA: Maniaspor-Denizlispor 0:0, hrál do 76 minuty NENASTOUPILI Itálie: Jankulovski (AC Milán), Zápotočný (Udine). Francie: Baroš (Lyon), Fořt (Toulouse). Nizozemsko: Grygera (Ajax). Polsko: Došek (Plock), Kalousek (Gdyně), Mynář (Grodzisk), Knapp (Wodzislav). Rusko: Čech (Vladivostok), Horák (Rostov), Šírl (Petrohrad). Turecko: Kroupa (Denizlispor), Petrouš (Ankaraspor).