30. května 2007 • 00:00

ligové série

Série, které pokračují most 22 ZÁPASY BEZ VÝHRY VENKU. Odhodlání Mosteckých porvat se na Letné o dobrý výsledek vydrželo týmu Zdeňka Ščasného jen do úvodního hvizdu. Pak už to byl trapas, po kterém Sparta slavila titul a Most protáhl šňůru neúspěchů. jablonec 12 PRVNÍ POLOČASY BEZ VÝHRY. Ještě že se fotbalový zápas nehraje jen 45 minut, radují se v Jablonci. Pokud by tomu tak bylo, netěšili by se tamní hráči z vítězství plných dvanáct zápasů. I proti odepsanému Slovácku rozhodli o výhře až po pauze. mladáboleslav8 ZÁPASY DOMA, KDY VSTŘELILA DVA GÓLY. Mladoboleslavští fotbalisté doma řádí a soupeřům nakládají pořádné příděly. Naposledy to v Boleslavi v přímé bitvě o pohárovou Evropu odnesl Liberec, jenž inkasoval čtyři branky. Série, které skončily liberec 6 ZÁPASY VENKU BEZ PROHRY. Na hřištích soupeřů se sice Slovanu v této sezoně docela dařilo. Rozhodující bitvu v Mladé Boleslavi však Liberečtí nezvládli, prohráli 0:4 a z evropské pohárové nabídky na ně zůstal jen Intertoto Cup. libordošek6 ZÁPASY BEZ VSTŘELENÉ BRANKY. Sparťanský dlouhán se v posledním kole rozpomněl na své střelecké manévry. Po šestizápasové pauze dokázal Mostu vstřelit hned dva góly, na další dva pak ještě přihrál a nejvýrazněji se podepsal pod výhru Letenských. ostrava 3 ZÁPASY VENKU BEZ VSTŘELENÉ BRANKY. Na poslední chvíli si vzpomněli Baníkovci na to, jak se střílejí góly na hřištích soupeřů. V Teplicích se trefili dvakrát, vyhráli 2:1 a získali 46 bodů. Splnili tak podmínku pro vyplacení speciální finanční prémie...