+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
1. června 2007 • 00:00

Lize kraloval Matějovský!

Autor:
Marek Matějovský
TOP VIDEA
SESTŘIH Premier League: Manchester United - Manchester City 1:2. Hosté mají rekord a velký náskok SESTŘIH Premier League: Manchester United - Manchester City 1:2. Hosté mají rekord a velký náskok
Chceš trénovat sportovní hvězdy? Sestav svůj tým a hraj o super ceny! Chceš trénovat sportovní hvězdy? Sestav svůj tým a hraj o super ceny!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Je rozhodnuto! Vítězem 13. ročníku soutěže deníku Sport o Krále fotbalových trávníků se stal mladoboleslavský záložník a reprezentant Marek Matějovský. Ten během ligové sezony získal od redaktorů Sportu v průměru nejvyšší známky.Je rozhodnuto! Vítězem 13. ročníku soutěže deníku Sport o Krále fotbalových trávníků se stal mladoboleslavský záložník a reprezentant Marek Matějovský. Ten během ligové sezony získal od redaktorů Sportu v průměru nejvyšší známky. Dosavadní panování bývalé liberecké hvězdy Tomáše Zápotočného tak skončilo. "Vítězství mě potěšilo. A ještě příjemnější bylo, že se dařilo celému mužstvu," prohodil vítěz. Mladoboleslavští mají největší zastoupení i v další soutěži Sportu - Nejlepší jedenáctce sezony. Vedle Matějovského se mezi elitu dostali i brankář Miller, obránce Rajnoch a záložník Abraham a nejlepší ligový kanonýr Pecka.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata: Klasická verze
Mobilní verze